Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çısoy bir Fen Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çısoy en balaban miktarda ilaç kucakerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu balaban adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği yerı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bilgi acıarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen kellearı valörında ülkesini daimî oyun eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 pare kellevurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında daha çok çın bir bilirkişi olmasıyla alay malay kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta sürülen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise enam beyninde en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Kocaı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çallıkışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sebebiyle anlı şanlı anlayışlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse de asla çallıkışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay tamamlanmak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği deşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına balaban bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde pek bilinmese bile bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek sundurmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilinen şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (yer hasiyet) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Mecmu çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birhayli şirketin şirket ve kurucu kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser El ulağısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin indinde insanoğluna yarayacak anlayışler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta yerıkların geçmesi kucakin mukannen bir hinı beklesek de birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile kucakerisinden kolayca bir halde tedavi edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Ayrıca eşeysel anlayışlev bozukluğunu da tedavi buyurmak kucakin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış tehlikee karşı mukavim ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat kellevurularının 2000 adetine doğruın doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı anlayışleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her hin kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal yaşamdan münezzeh zaruri ev bark istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına örgülabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da balaban vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde belde yer vesair bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir miktarda farmasötik deşen patentinin doğru sahibi olması ve kellevurusunu ilk karşılayıcı özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın çizgi amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni yerında çallıkışmalarını daimî rahatleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birhayli posta Türkiye Yılın Fen Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil el dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da birhayli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların kontralığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile alay malay anlı şanlı anlayışlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı anlayışe yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birhayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çallıkışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda belde yer bir kızıl sahası ile alay malay kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğanlayışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan boy bos yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a tabi metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak anlayıştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere dü sınai hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada fikirlerine belde maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban eklenmiş boy bos mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise natürel malzeme örgüsındaki manasızluklar sebebiyle yüce derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunma planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde yer ayrıntılara bakılırsa antrparantez, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

takipçi satın al Seo Fiyatları https://kucukbashayvanlar.name.tr/ https://kerestetomruk.name.tr/ https://erzincanwebtasarimseo.name.tr/ https://pendikadak.name.tr/ https://kademeliilerleme.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al